Współpracuj z wiarygodnym przedsiębiorcą

Korzystając z tej usługi, możesz zminimalizować ryzyko współpracy z nieuczciwymi firmami i kontrolować ich kondycję finansową.

 

Co zrobić, aby skorzystać z usługi?

 

 

Dlaczego warto sprawdzać przedsiębiorców?

Pobierając Raport o przedsiębiorcy, masz możliwość sprawdzenia i określenia wiarygodności finansowej firmy. Oznacza to, że możesz zobaczyć, czy firma, z którą zamierzasz podjąć współpracę, podpisać umowę lub skorzystać z jej usług jest wypłacalna, czy posiada płynność finansową. A te elementy mają wpływ na jej rzetelność.

Zobacz, co zyskujesz!

Możliwość bezpłatnego założenia i prowadzenia konta.

Dostęp do informacji o rzetelnych przedsiębiorstwach, które na czas płacą swoje zobowiązania.

Dostęp do informacji o przedsiębiorstwach, które mają problemy z płynnością finansową i posiadają nieopłacone zobowiązania.

Ochronę przed nawiązaniem współpracy z przedsiębiorstwem, które ma kłopoty finansowe.

 

Przykładowe sytuacje

Deweloper, z którym podpisałeś umowę ogłosił upadłość przed zakończeniem budowy osiedla. Wpłaciłeś już transze i masz problem z odzyskaniem pieniędzy. Aby uniknąć takiej sytuacji w przyszłości, warto sprawdzać podmioty przed podpisaniem umowy. Pobierz Raport o przedsiębiorcy w serwisie infoKonsument.pl przed podpisaniem

Zakupy w sklepach internetowych stają się coraz bardziej popularne. Żeby mieć pewność, że zakupiony towar do nas dotrze, warto przed kliknięciem przycisku „kupuję” sprawdzić rzetelność firmy. Wystarczy skorzystać z usługi sprawdzenia przedsiębiorcy w serwisie infoKonsument.pl.

Zanim wykupisz w biurze podróży ofertę wakacyjną, sprawdź jego kondycję finansową. Pobierz Raport o podmiocie w serwisie infoKonsument.pl. Ciesz się upragnionym wypoczynkiem.

 

 

 

Kiedy warto sprawdzić firmę?

Sprawdź informacje o przedsiębiorcy, które znajdują się w bazie ERIF, gdy:

Zamierzasz podjąć długofalową współpracę z daną firmą.

Wpłacasz jakąkolwiek zaliczkę na poczet zamówionego towaru lub usługi.

Powierzasz jej materiały niezbędne do wykonania zlecenia.

Zamierzasz zmienić pracę.