Monitorujesz, więc masz pewność

To usługa, dzięki której przez 12 miesięcy będziesz otrzymywać powiadomienia na podany adres e-mail, gdy w ERIF BIG S.A.:

Pojawią się, zostaną zaktualizowane lub usunięte informacje gospodarcze na Twój temat. Dotyczy to zarówno informacji negatywnych –                          o nieuregulowanych należnościach, jak i pozytywnych – o opłacanych przez Ciebie na czas zobowiązaniach.

Jakakolwiek firma sprawdzi informacje na Twój temat, np. bank, usługodawca. Jest to bardzo ważny komunikat, który może stanowić dla Ciebie sygnał, że ktoś próbował wyłudzić pożyczkę bądź kredyt na Twój nr PESEL. Jeżeli nie planowałeś takich działań, a firma pobrała informacje o Tobie          z bazy ERIF, skontaktuj się z nią i wyjaśnij sprawę.

 

Co zrobić, żeby skorzystać z usługi?

 


 


Dlaczego warto monitorować siebie?

Monitorując przez cały czas informacje gospodarcze, które Ciebie dotyczą, możesz szybko zareagować, gdy pojawią się dane o niezapłaconej wierzytelności. Wtedy możesz spłacić dług lub wyjaśnić nieporozumienie. Dzięki temu przez 12 miesięcy możesz być spokojny o swoją wiarygodność płatniczą.

Zobacz, co zyskujesz!

Ciągły dostęp do informacji na swój temat dzięki założeniu i prowadzeniu konta za darmo.

Przy włączonej usłudze monitorowania siebie możesz pobrać bezpłatnie raporty na swój temat.

Systematyczną aktualizację informacji na Twój temat z informacją wysyłaną na Twój adres e-mail.

Możliwość szybkiej reakcji na wpisy dotyczące Twojej osoby, które pojawią się w bazie ERIF BIG S.A.

Stały wgląd w informacje na Twój temat przekazane firmom pożyczkowym, bankom oraz usługodawcom.

 

Przykładowe sytuacje

Stały dostęp do informacji gospodarczej pozwoli Ci uniknąć problemów przy staraniu się o zakupy na raty. Aby non stop wiedzieć, do jakich informacji o nas mają dostęp m.in. banki czy różne firmy usługowe, uruchom usługę monitorowania siebie w serwisie infoKonsument.pl.

Zastanawiasz się, czy  ktoś sprawdzał Ciebie, podając Twój nr PESEL w BIG? Możesz to weryfikować, uruchamiając usługę monitorowania siebie w serwisie infoKonsument.pl.

 

Pismo z banku o nieuregulowanych ratach kredytu, którego nie brałeś, jest sytuacją niecodzienną. Może się jednak okazać, że ktoś zaciągnął pożyczkę na Twoje nazwisko, posługując się Twoim zgubionym dokumentem. Możesz zabezpieczyć się przed taką sytuacją, zakładając monitoring siebie w serwisie infoKonsument.pl.

Monitoruj informację na swój temat w ERIF Biurze Informacji Gospodarczej