Bieżące informacje o przedsiębiorcach

Uruchamiając usługę monitorowania przedsiębiorcy, zyskasz stały dostęp do informacji o wybranej firmie. Na adres e-mail otrzymasz powiadomienia o tym przedsiębiorstwie, gdy w rejestrze ERIF zmienią się lub pojawią nowe informacje gospodarcze o nim.

Co zrobić, żeby skorzystać z usługi?

 


 

Dlaczego warto uruchomić monitoring przedsiębiorcy?

Dzięki niemu będziesz otrzymywał automatyczne powiadomienia na Twój adres e-mail, gdy tylko w ERIF BIG S.A. zostaną dodane, zaktualizowane lub usunięte informacje gospodarcze na temat monitorowanego przedsiębiorcy. Stałe monitorowanie danych o przedsiębiorstwie pozwoli Ci szybko zareagować, gdy okaże się, że firma, z którą współpracujesz popada w długi. Na przykład możesz zaproponować nowe warunki umowy lub wcześniej ją wypowiedzieć.

Zobacz, co zyskujesz!

Bezpłatne założenie i prowadzenie konta.

Możliwość pobrania raportu z aktualnymi informacjami o wybranej firmie.

Masz możliwość szybkiej reakcji, dzięki informacjom, na temat wybranego przedsiębiorstwa, wysyłanym na Twój adres e-mail.

Masz stały wgląd w informacje gospodarcze o zadłużeniach i terminowych płatnościach wybranej firmy.

 

Przykładowe sytuacje

Jeżeli kupiłeś wakacje w ofercie „first minute”, pamiętaj, że warto kontrolować kondycję finansową operatora wycieczki. Pozwoli Ci to uniknąć kłopotów związanych z wyjazdem. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się upragnionym wypoczynkiem.

 

 

 

Własne „M” to marzenie każdego. Kupując tzw. „dziurę w ziemi”, często obawiamy się nierzetelnego dewelopera. Korzystając z usługi monitorowania przedsiębiorcy w ERIF, możesz stale obserwować jego kondycję finansową. Ta przezorność pozwoli Ci w odpowiednim momencie zareagować, gdyby pojawiły się jakieś nieprzewidziane problemy.

 

Chęć stałego rozwoju i szukania nowych możliwości wiąże się czasami z poszukiwaniem nowego pracodawcy. Jednak czy każda taka zmiana jest dobra? Zdarzają się sytuacje, w których nowi pracodawcy nie wypłacają wynagrodzenia – monitoruj swojego pracodawcę i śpij spokojnie.

 

 

Kiedy warto monitorować firmę?

Monitoruj informacje o przedsiębiorcy znajdujące się w bazie ERIF, gdy:

Zamierzasz podjąć długofalową współpracę z daną firmą.

Wpłacasz jakąkolwiek zaliczkę na poczet zamówionego towaru lub usługi.

Powierzasz mu materiały niezbędne do wykonania zlecenia.

Zastanawiasz się nad podjęciem z nim współpracy.

Chcesz podpisać z nim umowę.

Zamierzasz zmienić pracę.