Odzyskuj swoje należności skutecznie

Usługa ta pomaga odzyskać zaległe płatności. Udostępniając w ERIF BIG S.A. informacje dotyczące niezapłaconych należności, możemy zmobilizować osoby zalegające nam z zapłatą do działania.

 

Co zrobić, żeby skorzystać z usługi?


 

Dlaczego warto korzystać z rejestru dłużników?

Problem z odzyskaniem pieniędzy na własną rękę może być bardzo trudny. Samodzielne działanie może trwać długo, zwykle nie jest przyjemne, a co gorsza może okazać się bezskuteczne. Wykorzystując narzędzie oferowane przez ERIF BIG S.A. w łatwy i szybki sposób odzyskasz zaległe alimenty, wynagrodzenie, zasądzone odsetki czy inne należności, które wymagają wyegzekwowania.

Pamiętaj, starając się odzyskać swoje pieniądze musisz mieć tzw. tytuł wykonawczy, który stwierdza m.in. istnienie zadłużenia. Jest on przyznawany przez sąd. Jeśli to przedsiębiorca jest Ci winien pieniądze, wystarczy przedstawić na przykład fakturę.

Zobacz, co zyskujesz!

Za pomocą bezpłatnie założonego i prowadzonego konta możesz dopisać osobę lub firmę, która jest Ci winna pieniądze, do rejestru dłużników.

Możliwość skutecznego zablokowania dłużnikowi możliwości skorzystania z kredytów, pożyczek i nawiązania współpracy z usługodawcami.

Szansę na szybsze odzyskanie pieniędzy.

 

Przykładowe sytuacje

Samotni rodzice często mają kłopot z odzyskaniem niezapłaconych alimentów. Samodzielne próby ich wyegzekwowania nie przynoszą oczekiwanych efektów. Najlepszym sposobem odzyskania pieniędzy jest dopisanie osoby zobowiązanej do zapłaty alimentów do rejestru dłużników prowadzonego przez ERIF BIG S.A. Dzięki temu osoba, od której chcemy odzyskać pieniądze będzie miała zablokowany dostęp do zakupów na raty, uzyskania pożyczek, kredytów oraz usług abonamentowych.

Pracodawca zalega z wypłatą Twojej pensji, a każdy kolejny miesiąc, to walka o przetrwanie. Rozmowy i próby wyegzekwowania pieniędzy nie przyniosły rezultatu. To idealny moment, aby skorzystać z pomocy ERIF BIG S.A. i dopisać go do rejestru dłużników. To pozwoli Ci zmotywować pracodawcę do uregulowania zaległości.

 

 

Wiele sytuacji może doprowadzić do tego, że ktoś jest nam winny pieniądze. Posiadając dokument potwierdzający istnienie takiego zobowiązania, możesz dopisać osobę lub firmę do rejestru dłużników prowadzonego przez ERIF BIG S.A. W przypadku konsumenta takim dokumentem jest nadany przez sąd tytuł wykonawczy. Trudności, z jakimi mogą spotkać się dopisani do rejestru, powinny sprawić, że szybciej odzyskamy pieniądze.

 

Kiedy warto dopisać informację o zadłużeniu do rejestru dłużników prowadzonego przez ERIF BIG S.A.?