CZY WIESZ, KTO OBSŁUGUJE TWÓJ DŁUG?

 

Logując się w serwisie infoKonsument.pl, możesz sprawdzić informacje na własny temat o zadłużeniu lub sumiennie opłacanych rachunkach, fakturach, innych płatnościach. Wystarczy pobrać raport na swój temat, by zobaczyć, czy w ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. znajdują się pozytywne bądź negatywne informacje o Tobie. W raporcie znajdziesz też informację o tym, kto ewentualnie obsługuje Twoje zadłużenie. To ułatwi Ci kontakt z wierzycielem i pozwoli ustalić dogodne raty spłaty zobowiązania.

 

RAPORT NA TWÓJ TEMAT
Znajdziesz w nim wszystkie informacje o Tobie – pozytywne o sumiennie opłaconych rachunkach, fakturach i innych opłatach oraz negatywne o zadłużeniu – które zostały zgromadzone w ERIF BIG S.A.
Dodatkowo, posiadając konto w serwisie, możesz:

 Monitorować informacje o sobie.

 Sprawdzać lub monitorować informacje o wybranych firmach.

 Dopisywać informacje o długach i dłużnikach, by odzyskać należności.

 

5 kroków do wyjścia z zadłużenia i odzyskania wiarygodności finansowej.

 

Masz dług i chcesz to zmienić?

Już sama chęć zmiany zbliża Cię do celu. Jeszcze tylko kilka kroków i zapomnisz, że to był Twój problem.

Sprawdź, czy w ERIF BIG S.A. znajduje się informacja negatywna o Twoim zadłużeniu, a jeśli tak, to ją dopisał.

Pamiętaj, że negatywny wpis do biura informacji gospodarczej może utrudnić Ci dostęp do usług oferowanych na rynku, m.in. do kredytów, pożyczek  czy zakupów na raty.
Załóż bezpłatne konto w serwisie infoKonsument.pl i po zalogowaniu pobierz raport na własny temat. Pozwoli Ci to sprawdzić czy i jakie informacje na Twój temat znajdują się w biurze informacji gospodarczej ERIF.  

Z raportu wyczytasz również, kto dopisał i obsługuje Twój dług. Skontaktuj się z wierzycielem w celu ustalenia warunków spłaty.

Może to być np. fundusz, którego sprawy obsługuje firma KRUK S.A. Wtedy wystarczy zadzwonić pod  nr tel.: 71 8888 012 i ustalić dogodne dla siebie raty, które pozwolą Ci spłacić zadłużenie.

Spłacaj regularnie i zbieraj informacje pozytywne.

Terminowo regulowane raty sprawią, że krok po kroku zaczniesz wychodzić na finansową prostą. Takie działanie pomogło już wielu osobom wyjść z zadłużenia. Nagrodą za terminowo opłaconą ratę ugody będą informacje pozytywne. Dzięki nim w oczach usługodawców odzyskasz wizerunek rzetelnego klienta.  
1 rata = 1 informacja pozytywna w bazie ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A.*

Teraz, kiedy już wyszedłeś na prostą, dbaj o swoje finanse, a zdobyte informacje pozytywne wykorzystaj podczas negocjacji umów kredytu, pożyczki lub zakupu innych usług.

* Uzyskanie informacji pozytywnej w ERIF BIG S.A. jest możliwe po spełnieniu wszystkich wymaganych warunków dokonania wpisu. Więcej informacji pod numerem telefonu – 71 8888 000

Jak sprawdzić, czy KRUK obsługuje Twoje zadłużenie?