Jak obstawiać mecze? Terminarz mistrzostw świata w piłkę nożną 2018 w Rosji.

Zakłady o mistrzostwo świata w piłce nożnej

Terminarz mistrzostw świata w piłkę nożną 2018 w Rosji. Wszystkie 64 mecze. Dowiedz się, kiedy grają Polacy? Zobacz daty i godziny. Sprawdź kalendarz :).

Największe piłkarskie święto rozpoczęło się już 14 czerwca w Moskwie. Mecz gospodarzy z Arabią Saudyjską był momentem, od którego typerzy zaczęli obstawiać, zacierać ręce i liczyć na wygraną w zakładach bukmacherskich. Doświadczeni gracze wiedzą, jak obstawiać mecze i jak robić to bezpiecznie. Jak zatem radzą sobie typerzy początkujący? Zarówno dla tych nowych, jak i starych wyjadaczy przygotowaliśmy porady, które pozwolą uchronić się przed nierzetelnymi bukmacherami w tegorocznych zakładach mundialowych.

Jak obstawiać mecze mundialu bezpiecznie?

  1. Bądź pełnoletni. Wyłącznie osoby, które ukończyły 18 lat, mogą brać udział w tzw. zakładach wzajemnych.
  2. Graj wyłącznie u bukmacherów z zezwoleniem Ministerstwa Finansów.
  3. Graj u wiarygodnych bukmacherów! Pamiętaj, że współpraca z nierzetelnym zakładem może grozić konsekwencjami prawnymi, również dla klienta!

Jak sprawdzić Bukmacherów?

Pierwszym sposobem może być sprawdzenie pośrednika w serwisie infoKonsument.pl za pomocą usługi Sprawdź Przedsiębiorcę. Pobierz raport i sprawdź, czy zakład bukmacherski posiada wpis negatywny – jeżeli tak, nie korzystaj z usług tego pośrednika, może okazać się niewypłacalny.  To pierwszy krok do tego, jak obstawiać mecze bez ryzyka.

Skorzystaj z usługi:

Zaloguj się na swoje indywidualne konto w serwisie infoKonsument.plPotwierdź zgodność danych, wybierając jeden z dostępnych sposobów.Pobierz raport o przedsiębiorcy i zweryfikuj wpisy dotyczące bukmacherów.

 

Drugim krokiem jest współpraca wyłącznie z firmami, które posiadają licencję od Ministerstwa Finansów. Gra u graczy nielegalnych grozi sankcjami prawnymi. Aktualną listę Bukmacherów, którzy działają zgodnie z licencją Ministerstwa Finansów, sprawdzisz na stronie MF lub klikając w link: aktualna lista podmiotów bukmacherskich, zgodnych z licencją Ministerstwa Finansów.

Na ten moment, tylko 8 podmiotów posiada uprawnienia do przeprowadzania zakładów wzajemnych.

Teraz gdy wiesz jak bezpiecznie obstawiać, sprawdzaj mecze fazy grupowej, które będą rozgrywane od 14 czerwca do 28 czerwca. 1/8 finału od 30 czerwca do 3 lipca. Ćwierćfinały od 6 lipca do 7 lipca. Półfinały 10 i 11 lipca. Mecz o 3. miejsce 14. lipca, finał 15 lipca.

A Wy kogo typujecie na zwycięzcę?