Cennik serwisu infoKonsument.pl

Zapraszamy do korzystania z usług biura informacji gospodarczej ERIF. Założenie i prowadzenie konta w serwisie infoKonsument.pl jest bezpłatne. Wszystkie usługi są aktualnie rozliczane zgodnie z poniższym cennikiem:

Założenie i aktywacja konta bezpłatnie
Bezterminowe prowadzenie konta bezpłatnie
Pobranie Raportu na własny temat raz na 6 miesięcy bezpłatnie
Pobranie Raportu na własny temat częściej niż raz na 6 miesięcy 3,00 PLN
Pobranie Raportu on-line z Rejestru Zapytań raz na 6 miesięcy bezpłatnie
Pobranie Raportu on-line z Rejestru Zapytań częściej niż raz na 6 miesięcy 3,00 PLN
Pobranie Raportu o dokumencie bezpłatnie
Automonitoring: Opłata za uruchomienie usługi (okres trwania usługi – 12 miesięcy) 12,00 PLN
Każde pobranie Raportu na własny temat (przy włączonej usłudze) bezpłatnie
Każde pobranie Raportu on-line z Rejestru Zapytań (przy włączonej usłudze) bezpłatnie
Opłata za przedłużenie trwania usługi o 12 miesięcy 12,00 PLN
Usługa Automonitoringu jest automatycznie uruchamiana na kolejny okres, chyba że Klient wyłączy usługę najpóźniej w ostatnim dniu 12-miesięcznego okresu trwania usługi.
Pobranie Raportu o podmiocie 0,00 PLN
Monitoring firmy przez jedną dobę 0,07 PLN
Pobranie Raportu o monitorowanej firmie 0,00 PLN
Dopisanie informacji o dłużniku (z tytułu zobowiązania stwierdzonego tytułem wykonawczym) 39,00 PLN
Powiadomienie dłużnika o wpisie do ERIF BIG S.A., wysyłane przez ERIF listem zwykłym 9,00 PLN

Cennik promocyjny serwisu infoKonsument.pl jest ważny do 18 stycznia 2018r. (godz. 10:00), ceny w powyższym cenniku są cenami brutto.

Jak dokonać płatności za usługi biura informacji gospodarczej ERIF?

Zapłać dokładnie tyle, ile kosztuje usługa
Po zalogowaniu do Systemu ERIF, wybierz usługę, z której chcesz skorzystać. Jeśli jesteś zainteresowany na przykład wykonaniem jednorazowego sprawdzenia, monitoringiem jednego podmiotu, czy dopisaniem jednego dłużnika, skorzystaj z opcji płatności za pojedynczą usługę. Dzięki niej zasilisz konto użytkownika dokładnie taką kwotą, jaka znajduje się w cenniku serwisu infoKonsument.pl.

Kup doładowanie odpowiednie dla siebie
Jeśli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości usług, po zalogowaniu do Systemu ERIF skorzystaj z opcji zasilenia konta użytkownika wybraną kwotą doładowania: 24 zł, 49 zł, 74 zł, 99 zł, 149 zł lub 199 zł. Pamiętaj, że kwota doładowania decyduje o wysokości gratisu, jaki otrzymasz przy zasileniu konta. Możesz go przeznaczyć na dowolnie wybraną usługę biura informacji gospodarczej ERIF. Jeśli nie wiesz, które z doładowań wystarczy na pokrycie kosztu wybranych przez Ciebie usług, skorzystaj ze specjalnego kalkulatora. W prosty sposób uzyskasz podpowiedź, które z doładowań będzie Ci potrzebne.

Wybierz sposób płatności
Płatności (zarówno za pojedyncze usługi, jak i doładowania) możesz dokonać przelewem internetowym za pomocą systemu eCard lub przelewem tradycyjnym bezpośrednio z indywidualnego konta bankowości internetowej, w placówce bankowej lub na poczcie. Po zaksięgowaniu wpłaty, na adres e-mail podany przez Ciebie podczas rejestracji konta użytkownika w serwisie infoKonsument.pl, zostanie wysłana informacja o zasileniu Twojego konta w Systemie ERIF. Od chwili jej otrzymania możesz korzystać z odpłatnych usług ERIF BIG S.A.

Uzupełniaj środki na koncie
Każda wykorzystana usługa pomniejsza stan Twojego konta w Systemie ERIF. Gdy zabraknie środków na zakup kolejnej usługi, System powiadomi o konieczności doładowania konta odpowiednią kwotą. Warto utrzymywać środki na koncie użytkownika, by móc korzystać z usług w dowolnym momencie, bez konieczności oczekiwania na zaksięgowanie wpłaty za doładowanie.