Wakacje warte zapamiętania, czy niezapomniany koszmar?

Wakacje warte zapamiętania, czy niezapomniany koszmar? Sam zdecyduj, jak będą wyglądały Twoje wakacje!  Już dziś w serwisie infoKonsument.pl sprawdź, co zrobić, by Twoje wakacje nie zamieniły się w koszmar.

Załóż bezpłatne konto w serwisie infoKonsument.pl lub zaloguj się i pobierzesz raport o biurze podróży.
Po długiej podróży docierasz na miejsce wakacyjnego wypoczynku. Za oknem przerażająca przestrzeń, kurort wypoczynkowy w ogóle nie przypomina tego ze zdjęć z katalogu biura podróży, a pokój hotelowy przyprawia o dreszcze. Beztroskie wakacje zamieniają się w koszmar. To tylko jeden ze scenariuszy, który może Cię spotkać. Co zrobić, aby tego uniknąć i przywieźć przyjemne wspomnienia z wakacji?

Podczas wakacyjnego wypoczynku mogą się nam przydarzyć różne rzeczy, Jeśli nie spełniają one warunków umowy zawartej z biurem podróży, wówczas możesz złożyć reklamację. Jednak czy odszkodowanie wynagrodzi zmarnowany urlop?

 

Pamiętaj również o tym, że przed zakupem wycieczki lub oferty wypoczynku w biurze podróży możesz sprawdzić na przykład jego wiarygodność. Ważna jest kondycja finansowa takiej firmy. Dlaczego? Jeżeli przedsiębiorstwo ma problem z terminowym regulowaniem zobowiązań i posiada wpis negatywny na przykład w biurze informacji gospodarczej ERIF może się okazać, że wyjazd nie dojdzie do skutku lub możesz mieć kłopot z powrotem do domu. W bazie ERIF znajdują się informacje na temat 255 biur podróży, których łączne zadłużenie wynosi ponad 3 mln zł. Oznacza to, że w porównaniu do ubiegłego roku biura podróży mają aż o pół miliona zaległych zobowiązań więcej!

 

Sprawdziłeś, czy wśród nich znajduje się biuro podróży, z którym wybierasz się na upragnione wakacje?

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś, możesz skorzystać z oferty serwisu infoKonsument.pl W dniach od 8 czerwca do 31 lipca 2016r. przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której bezpłatnie sprawdzisz, czy w ERIF BIG S.A. znajdują się informacje na temat wybranego  organizatora wypoczynku.

 

załuż bezpłatne
zaloguj się
Bez tytułu bez limitów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.