Bezpieczne wakacje? Wybór należy do Ciebie!

Wakacje

Wariantów na spędzenie urlopu jest kilka, jednak nikt z nas nie chciałby, aby zasłużony odpoczynek został zakłócony. Jak zatem przygotować się do wakacji, aby przebiegły one w spokojnej atmosferze? Co może Ci pomóc? Sprawdź!

Rozpoczyna się sezon wakacyjny, czyli okres wyczekanych urlopów, wypraw rodzinnych i kolonii. Plany wakacyjne snujemy często przez cały rok, po wyborze miejsca wypoczynku odliczamy dni w kalendarzu i wyczekujemy.

Podczas wakacyjnego wypoczynku mogą się nam przydarzyć różne rzeczy, Jeśli nie spełniają one warunków umowy zawartej z biurem podróży, wówczas możesz złożyć reklamację. Jednak czy odszkodowanie wynagrodzi zmarnowany urlop?

Przed zakupem wycieczki lub oferty wypoczynku możesz sprawdzić wiarygodność biura podróży, agencji turystycznej, czy organizatora kolonii w biurze informacji gospodarczej ERIF. Jeżeli przedsiębiorstwo ma problem z terminowym regulowaniem zobowiązań i posiada wpis negatywny w bazie ERIF może się okazać, że wyjazd nie dojdzie do skutku lub możesz mieć kłopot z powrotem do domu. W bazie ERIF znajdują się informacje na temat 238 organizatorów wycieczek, których łączne zadłużenie wynosi ponad 3,5 mln zł. Oznacza to, że w porównaniu do ubiegłego roku biura podróży mają aż o pół miliona zaległych zobowiązań więcej!

Wybieram #BezpieczneWakacje i sprawdzam!

W dniach od 12 czerwca do 31 sierpnia 2017r. przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której bezpłatnie sprawdzisz, czy w ERIF BIG S.A. znajdują się informacje na temat wybranego  organizatora wypoczynku.

Zaloguj się Zarejestruj się